להרשמה לסדנה התקשרו 052-6884828
או שילחו אלינו את הטופס הבא, ואנו נחזור אליכם עם פרטים נוספים.בהנחיית אילנה זיידמן
עשרה מפגשים שבועיים- בספריית קטמון
ימי ב' / 07.11.16 19:00-21:30
הסדנה מיועדת לבוגרי "סדנאות הבית" בירושלים וברחבי הארץ
* מחיר הסדנה אטרקטיבי במיוחד

אנשים כותבים מסתובבים לפעמים שנים עם קרעי רעיונות, משפטים, התחלות של סיפורים ושמות ממש טובים לספרים שהם רוצים לכתוב. סדנת כתיבה היא מקום מוצלח כדי לפרוץ את המעגל הזה שבו הכותב והקורא הוא אותו אדם. בסדנה נסייע להתגבר על מחסומי כתיבה, להתעקש על המקומות הנעלמים, להבין מה הלב בכל אחד מהסיפורים שהתחלתם או סיימתם, ובעיקר נקשיב לכם כך שתצליחו לשמוע את עצמכם.

מילים כתובות שתקריאו בחלל אינטימי ישמעו לכם לפעמים אחרת ממה שחשבתם כשכתבתם אותן. הן נטענות בכוח שמאפשר למילה לצאת מאדם אחד ולהגיע אל אדם אחר וכשזה לא קורה אפשר ללמוד מזה לא פחות. מובן שמעבר להשראה שגורמת לכם להתחיל בכתיבה מדובר גם במלאכה ואפשר בהחלט ללמוד את העקרונות שלה: איך לייצר דמות אמינה ומיוחדת, איך לגבש עלילה, איך לצאת, לעזאזל, מהביוגראפי אל הספרות ועוד.

אילנה זיידמן - סופרת

אילנה זיידמן: סופרת וירושלמית מלידה.
סיפרה 'יונה חצי לבנה' יצא לאור בהוצאת הקיבוץ המאוחד
וסיפור קצר שלה זכה בתחרות הסיפור הקצר של הארץ.
מעצבת גרפית וספרית.

כל "סדנאות הבית" זוכות לליווי מקצועי של אורית גידלי ואשכול נבו.

הליווי המקצועי החל כבר במהלך השנה החולפת, בסדנת הכשרה אינטנסיבית שנערכה למנחים, ויימשך לאורך כל השנה הקרובה, בסיוע בבניית התכנים של הסדנאות ובהדרכה אישית של כל מנחה ומנחה.

במהלך כל סדנה של "סדנאות הבית", יתקיים "מפגש אורח" עם אשכול או עם אורית. ובנוסף, תתקיים שעת קבלה שבה אפשר יהיה להתייעץ איתנו ישירות בסוגיות הנוגעות לכתיבה.

בנוסף, יצטרפו תלמידי "סדנאות הבית" ברחבי הארץ למשפחת התלמידים שלנו, וייהנו מהנחות משמעותיות לכל האירועים שיתקיימו בסטודיו ביפו בשנה הקרובה: מפגשי שישי השראה, מפגשי סופר, ומפגשי אמן-אורח.

לפרטים נוספים והרשמה