סדנת ההמשך בירושלים

You are here:

להרשמה לסדנה התקשרו 052-6884828
או שילחו אלינו את הטופס הבא, ואנו נחזור אליכם עם פרטים נוספים.בהנחיית יפתח אשכנזי

ימי א' / 05.05.19 19:00-21:30

הסדנא כוללת: 10 מפגשים בספריית קטמון

הסדנה מיועדת לבוגרי "סדנאות הבית" בירושלים וברחבי הארץ

אנשים כותבים מסתובבים לפעמים שנים עם קרעי רעיונות, משפטים, התחלות של סיפורים ושמות ממש טובים לספרים שהם רוצים לכתוב. סדנת כתיבה היא מקום מוצלח כדי לפרוץ את המעגל הזה שבו הכותב והקורא הוא אותו אדם. בסדנה נסייע להתגבר על מחסומי כתיבה, להתעקש על המקומות הנעלמים, להבין מה הלב בכל אחד מהסיפורים שהתחלתם או סיימתם, ובעיקר נקשיב לכם כך שתצליחו לשמוע את עצמכם.

מילים כתובות שתקריאו בחלל אינטימי ישמעו לכם לפעמים אחרת ממה שחשבתם כשכתבתם אותן. הן נטענות בכוח שמאפשר למילה לצאת מאדם אחד ולהגיע אל אדם אחר וכשזה לא קורה אפשר ללמוד מזה לא פחות. מובן שמעבר להשראה שגורמת לכם להתחיל בכתיבה מדובר גם במלאכה ואפשר בהחלט ללמוד את העקרונות שלה: איך לייצר דמות אמינה ומיוחדת, איך לגבש עלילה, איך לצאת, לעזאזל, מהביוגראפי אל הספרות ועוד.

יפתח אשכנזי

פרסם ארבעה ספרי פרוזה (האחרון "היידה להגשמה" יצא לאור ב-2014 בהוצאת חרגול-מודן). כמה מספריו של יפתח תורגמו לשפות אחרות. הוא פרסם סיפורים בכתבי עת בארץ ובעולם ובעיתון "הארץ". מאז-2008 מפרסם יפתח רשימות ביקורות על ספרים שפורסמו במדור תרבות וספרות של "הארץ", ב"מעריב", ובאתר "מאקו". יפתח מנחה סדנת כתיבה במרכז הבין-תחומי בהרצליה ובסדנאות הבית.
זכה בפרס ראש הממשלה לעידוד היצירה הספרותית בשנת תשע"ז.

*הסדנה במחיר אטרקטיבי במיוחד

כל "סדנאות הבית" זוכות לליווי מקצועי של אורית גידלי ואשכול נבו.

הליווי המקצועי כולל סיוע בבניית התכנים של הסדנאות, והדרכה אישית של כל מנחה ומנחה לקראת ולאורך כל סדנא.

במהלך כל סדנה של "סדנאות הבית", יתקיים "מפגש אורח" עם אשכול או עם אורית.

בנוסף, יצטרפו תלמידי "סדנאות הבית" ברחבי הארץ למשפחת התלמידים שלנו, וייהנו מהנחות משמעותיות לכל האירועים שיתקיימו בסטודיו ביפו בשנה הקרובה:
מפגשי שישי השראה, מפגשי סופר, ומפגשי אמן-אורח.