להרשמה לסדנה שילחו אלינו את הטופס הבא,
ואני נחזור אליכם עם פרטים נוספים.

סדנת כתיבה בנס ציונה //יותם טולוב וקרן איל מלמד
ימי ד' / 13.01.16 / 19:30-22:00

עשרה מפגשים שבועיים

בהנחיית: יותם טולוב וקרן איל מלמד // בהשתתפות אשכול ואורית
 יום ב' / 28.12.15 / 20:30-22:30
חנות הספרים 'מילתא', רחוב יעקב 36 רחובות
ההשתתפות ללא תשלום, מותנית בהרשמה מראש.

 

 

 

 

 

 

העולם מלא באוצרות קיימים, חומרים מן המוכן המכונים בעולם האומנות "רדי מייד".
גם האותיות והמילים בשפה הן חומרים "מוכנים" שניתן ללהטט בהם, לצרוף צירופים ולצקת אותם בסדר מסוים וחד פעמי שמוליד סיפור.

בסדנה נשאב השראה מחומרים מוכנים מתחומי אמנות שונים על מנת למצוא ולפתח את הקול הכותב הייחודי של כל אחד מהמשתתפים. נשתמש בתרגילים וטקסטים ממיטב הספרות המקומית והעולמית, בשילוב מוזיקה, אמנות פלסטית, תלבושות, וידאו-ארט וקטעי סרטים.

כל אחד מעשרת המפגשים של הסדנה ייוחד לטכניקה או תרגיל שנועדו לפתח ולשכלל את סגנון הכתיבה האישי. באמצעות טקסטים שנכתבים בזמן הסדנה ובשבוע שבין מפגש למפגש יוכל כל כותב להרחיב את מנעד כתיבתו ולהעמיק בסגנונו האישי.

גדלנו מקצועית ואישית כתלמידים בסדנאות של אשכול ואורית. הסדנאות היו בעבורנו חממת גידול בעבודת יד ואבן דרך משמעותית בהתפתחות הכתיבה והביוגרפיה שלנו ואנחנו נרגשים להעביר את מתנת הסדנה הלאה בדרכנו.

 

מנחי הסדנה:

קרן ויותם יחד

קרן איל מלמד
מנחת סדנאות כתיבה ומעצבת תלבושות לקולנוע ולטלוויזיה. בוגרת תואר ראשון בעבודה סוציאלית מאוניברסיטת תל-אביב, והמסלול לתסריטאות בבית הספר לקולנוע סם שפיגל. זוכת פרס הצטיינות לתסריטאות ע"ש אלישע הרכבי. זוכת שני פרסי אופיר לעיצוב תלבושות לשנת 2013 ו- 2015.

יותם טולוב
סופר, עורך דין ופעיל חברתי. ספרו הראשון 'זה שמחכה' התפרסם בהוצאת 'כתר' בשנת 2009 וזכה בפרס שרת החינוך. ספרו השני 'חמש נפשות' בהוצאת 'כתר' התפרסם לפני כשנתיים.

כל "סדנאות הבית" זוכות לליווי מקצועי של אורית גידלי ואשכול נבו.

הליווי המקצועי החל כבר במהלך השנה החולפת, בסדנת הכשרה אינטנסיבית שנערכה למנחים, ויימשך לאורך כל השנה הקרובה, בסיוע בבניית התכנים של הסדנאות ובהדרכה אישית של כל מנחה ומנחה.

במהלך כל סדנה של "סדנאות הבית", יתקיים "מפגש אורח" עם אשכול או עם אורית. ובנוסף, תתקיים שעת קבלה שבה אפשר יהיה להתייעץ איתנו ישירות בסוגיות הנוגעות לכתיבה.

בנוסף, יצטרפו תלמידי "סדנאות הבית" ברחבי הארץ למשפחת התלמידים שלנו, וייהנו מהנחות משמעותיות לכל האירועים שיתקיימו בסטודיו ביפו בשנה הקרובה: מפגשי שישי השראה, מפגשי סופר, ומפגשי אמן-אורח.

10463621_1680656762170919_4738372545816044936_o