סדנת הבית ברמת השרון

You are here:

להרשמה לסדנה התקשרו 052-6884828
או שילחו אלינו את הטופס הבא, ואנו נחזור אליכם עם פרטים נוספים.סדנת הבית ברמת השרון // שרי שביט

ימי ג' / 27.10.20 / 19:30-22:00

עשרה מפגשים שבועיים- בבית מארח

אם אתם מחפשים מסגרת נפלאה לכתיבה באזור השרון, ובאווירה עוטפת של השראה-
בסדנה נלמד כיצד בונים דמות, כיצד מביאים סיפור או רעיון שיושב לנו בראש אל הכתב, מה חשוב לדעת על נרטיב, צמצום והרחבה בכתיבה – איך זה עובד? וגם – נעסוק במקורות השראה, בסגנון אישי, בכלים לפיתוח עלילה, ועוד.
כל מפגש בסדנה הוא בן שעתיים וחצי, ובו נתנסה בנושא אחד מרכזי לעומק, נכתוב, וגם נקבל משוב מקצועי על הטקסטים שלנו.
*יש צורך בשליחת טקסט על מנת להתקבל.
*בסדנה זו ניתן ואף מומלץ להגיע עם טקסט ספציפי שאתם עובדים עליו, ושזקוק ל"דחיפה" קדימה- זה המקום.
sharai_shavit_mentors מנחת הסדנה – שרי שביט
סופרת משוררת ועורכת.  מנחת סדנאות כתיבה.
מספריה: "ברוריה הפקות" – שלוש נובלות שעסקו בפירוק התא המשפחתי (2009, כנרת זמורה-ביתן), "הכל זריז" – רומן מסע בין הודו לישראל (2012, אחוזת בית), "ומה יש עוד" – ספר שירה (2014, אחוזת בית). שביט היא זוכת פרס "שירה על הדרך" של עיריית תל אביב יפו, ומנחה סדנאות כתיבה לנוער ולמבוגרים במסגרת "סדנאות הבית". שביט היא בוגרת החוג לכתיבה יוצרת, קולנוע ועריכה לשונית באוניברסיטת תל אביב. עורכת את מדור הספרים של ynet.

כל "סדנאות הבית" זוכות לליווי מקצועי של אורית גידלי ואשכול נבו.

הליווי המקצועי החל כבר במהלך השנה החולפת, בסדנת הכשרה אינטנסיבית שנערכה למנחים, ויימשך לאורך כל השנה הקרובה, בסיוע בבניית התכנים של הסדנאות ובהדרכה אישית של כל מנחה ומנחה.

במהלך כל סדנה של "סדנאות הבית", יתקיים "מפגש אורח" עם אשכול או עם אורית. ובנוסף, תתקיים שעת קבלה שבה אפשר יהיה להתייעץ איתנו ישירות בסוגיות הנוגעות לכתיבה.

בנוסף, יצטרפו תלמידי "סדנאות הבית" ברחבי הארץ למשפחת התלמידים שלנו, וייהנו מהנחות משמעותיות לכל האירועים שיתקיימו בסטודיו ביפו בשנה הקרובה: מפגשי שישי השראה, מפגשי סופר, ומפגשי אמן-אורח.