סדנת 'לכתוב את עצמי'

You are here:

להרשמה לסדנה התקשרו 052-6884828
או שילחו אלינו את הטופס הבא, ואנו נחזור אליכם עם פרטים נוספים.לכתוב את עצמי – הסדנה המובילה בישראל לכתיבה בגוף ראשון פותחת את שנתה החמישית ואת המחזור ה-16!
מיועדת לכותבי פרוזה בגוף ראשון, טורים, בלוגים ורשתות חברתיות

בהנחיית רענן שקד // עומר ברק

ימי ד' / סתיו 2019 / 19:30-22:30

עשרה מפגשים שבועיים

להרשמה ולפרטים

למה עוד אין לך טור אישי בעיתון או באתר אינטרנט גדול? למה הבלוג שלך לא מתרומם (או עוד לא קיים)? איך להפוך את הסיפור הפרטי והיומיומי שלך לספר/ רומן/ טור/ בלוג שיהיה כתוב נהדר מצד אחד וגם יעניין המונים ויהיה מסחרי מצד שני? ואיך לגרום אפילו לסטטוס הבודד בפייסבוק להפוך לנחלת ההמון?

עם קצת אומץ, כשרון ובעיקר: בלי להסתתר, כל אחד יכול להפוך את הסיפור הפרטי שלו או את מחשבותיו ליצירה שתעניין את הציבור הרחב. מאפרים קישון, דרך יאיר לפיד ועד דנה ספקטור – הכתיבה האישית והפיליטונית המעולה הפכה את כותביה למובילי עמדה ודעת קהל משמעותיים ומיצבה אותם ככותבים מרכזיים בישראל.

אז איך מגיעים לשם?

בקורס נלמד איך להפוך את הפרטי לעקרוני, איך הופכים את החוויה האישית לחוויה של כולם ואיך לספר ולכתוב את עצמך. עוד נלמד על ההבדלים בין כתיבה לעיתון לכתיבה לבלוג לכתיבה לספר לכתיבה לפייסבוק או לטוויטר, איך ״צדים״ סיפורים אישיים שיעניינו את הקהל הרחב, מה היתרונות (והחסרונות) של כתיבת טקסט בגוף ראשון ואת כל השיטות להפוך את הסיפור שלכם לסיפור הבא שכולם ידברו עליו.

רענן שקד ועומר ברק

רענן שקד ועומר ברק

רענן שקד הוא כותב הטור "סיירת שקד" במוסף "7 ימים" של "ידיעות אחרונות" ונחשב לכותב האישי המוביל בישראל. עורך מגזין הגברים ״בלייזר״, יצר את הקומדיה "בלתי הפיך" בכיכובה של עדי אשכנזי המבוססת על חייו.

עומר ברק הוא מחבר הספר (בגוף ראשון!) "לחוץ חתונה", אשר הגיע למקום הראשון ברשימות רבי המכר והיה לספר הביכורים הנמכר ביותר בישראל בשנת 2017. עומר אף עיבד את הספר לסרט שבויים על ידי גורי אלפי ויעלה לאקרנים בפסח 2019. כותב כתבות אישיות במוספים "7 ימים" ו״בלייזר של "ידיעות אחרונות".