סדנת 'לכתוב את עצמי'

You are here:

להרשמה לסדנה התקשרו 052-6884828
או שילחו אלינו את הטופס הבא, ואנו נחזור אליכם עם פרטים נוספים.



סדנת 'לכתוב את עצמי'
לכותבי בלוג/טור/טוויטר/פייס

בהנחיית רענן שקד // עומר ברק

 

ימי ד' / 26.04.17 / 19:30-22:30 / בסטודיו ביפו

 

עשרה מפגשים שבועיים

ימי ד' בין השעות 19:30-22:30

להרשמה ולפרטים

למה עוד אין לך טור אישי בעיתון או באתר אינטרנט גדול? למה הבלוג שלך לא מתרומם (או עוד לא קיים)? איך להפוך את הסיפור הפרטי והיומיומי שלך לספר/ רומן/ טור/ בלוג שיעניין המונים ויהיה גם מסחרי? ואיך לגרום אפילו לסטטוס הבודד בפייסבוק להפוך לנחלת ההמון?

עם קצת אומץ, כשרון ובעיקר: בלי להסתתר, כל אחד יכול להפוך את הסיפור הפרטי שלו או את מחשבותיו ליצירה שתעניין את הציבור הרחב. מאפרים קישון, דרך יאיר לפיד ועד דנה ספקטור – הכתיבה האישית והפיליטונית המעולה הפכה את כותביה למובילי עמדה ודעת קהל משמעותיים ומיצבה אותם ככותבים מרכזיים בישראל. אז איך מגיעים לשם?

בקורס נלמד איך להפוך את הפרטי לעקרוני, איך הופכים את החוויה האישית לחוויה של כולם ואיך לספר ולכתוב את עצמך. עוד נלמד על ההבדלים בין כתיבה לעיתון לכתיבה לבלוג לכתיבה לפייסבוק או לטוויטר, איך ״צדים״ סיפורים אישיים שיעניינו את הקהל הרחב, מה היתרונות (והחסרונות) של כתיבת טקסט בגוף ראשון ואת כל השיטות להפוך את הסיפור שלכם לסיפור הבא שכולם ידברו עליו.

mentors_raanan omer_mentors

רענן שקד ועומר ברק – כותבים אישיים מנוסים, כתבי צבע, עורכים, תסריטאים ובעלי טורים מצליחים – בסדנת כתיבה שתהפוך את משתתפיה לכותבים-על-עצמם המרתקים, החדים והמשמעותיים הבאים בישראל.

 

כל "סדנאות הבית" זוכות לליווי מקצועי של אורית גידלי ואשכול נבו.

הליווי המקצועי החל כבר במהלך השנה החולפת, בסדנת הכשרה אינטנסיבית שנערכה למנחים, ויימשך לאורך כל השנה הקרובה, בסיוע בבניית התכנים של הסדנאות ובהדרכה אישית של כל מנחה ומנחה.

תלמידי "סדנאות הבית" יצטרפו למשפחת התלמידים שלנו, וייהנו מהנחות משמעותיות לכל האירועים שיתקיימו בסטודיו ביפו בשנה הקרובה: מפגשי שישי השראה, מפגשי סופר, ומפגשי אמן-אורח.