להרשמה לסדנה התקשרו 052-6884828 (בין 9:00-13:00)
או שילחו אלינו את הטופס הבא, ואנו נחזור אליכם עם פרטים נוספים.  בהנחיית אילנה זיידמן

  ימי ג’ / 18.5.21 19:30-22:00

  עשרה מפגשים שבועיים בספריה האזורית משגב

  *השתתפות בסדנת כרוכה במשלוח טקסט למנחה

  אנשים כותבים מסתובבים לפעמים שנים עם קרעי רעיונות, משפטים, התחלות של סיפורים ושמות ממש טובים לספרים שהם רוצים לכתוב. סדנת כתיבה היא מקום מוצלח כדי לפרוץ את המעגל הזה שבו הכותב והקורא הוא אותו אדם. בסדנה נסייע להתגבר על מחסומי כתיבה, להתעקש על המקומות הנעלמים, להבין מה הלב בכל אחד מהסיפורים שהתחלתם או סיימתם, ובעיקר נקשיב לכם כך שתצליחו לשמוע את עצמכם.

  מילים כתובות שתקריאו בחלל אינטימי ישמעו לכם לפעמים אחרת ממה שחשבתם כשכתבתם אותן. הן נטענות בכוח שמאפשר למילה לצאת מאדם אחד ולהגיע אל אדם אחר וכשזה לא קורה אפשר ללמוד מזה לא פחות. מובן שמעבר להשראה שגורמת לכם להתחיל בכתיבה מדובר גם במלאכה ואפשר בהחלט ללמוד את העקרונות שלה: איך לייצר דמות אמינה ומיוחדת, איך לגבש עלילה, איך לצאת, לעזאזל, מהביוגראפי אל הספרות ועוד.

  אילנה זיידמן - סופרת

  אילנה זיידמן: סופרת ומנחת סדנאות כתיבה.
  סיפרה ‘יונה חצי לבנה’ יצא לאור בהוצאת הקיבוץ המאוחד . בקרוב יראה אור גם ‘החליל המכשף והכיבשה הרקדנית’. סיפור קצר שלה זכה בתחרות הסיפור הקצר של הארץ.
  מנחת סדנאות כתיבה, מעצבת גרפית וספרית

  לפרטים נוספים והרשמה

  כל “סדנאות הבית” זוכות לליווי מקצועי של אורית גידלי ואשכול נבו.

  הליווי המקצועי כולל סיוע בבניית התכנים של הסדנאות, והדרכה אישית של כל מנחה ומנחה לקראת ולאורך כל סדנא.

  במהלך כל סדנה של “סדנאות הבית”, יתקיים “מפגש אורח” עם אשכול או עם אורית.

  בנוסף, יצטרפו תלמידי “סדנאות הבית” ברחבי הארץ למשפחת התלמידים שלנו, וייהנו מהנחות משמעותיות לכל האירועים שיתקיימו בסטודיו ביפו בשנה הקרובה: מפגשי שישי השראה, מפגשי סופר, ומפגשי אמן-אורח.