לצוד השראה בג'ונגל העירוני- סדנת כתיבה אורבנית

You are here:

ניתן לשלוח את הטופס הבא,ואנו נחזור אליכם עם פרטים נוספים.

  אשמח לקבל דיוור ולדעת מה חדש   

  להרשמה ותשלום לחצו כאן

  *אם יש לכם קוד הנחה אנא פנו אלינו להסדרת התשלום בטלפון או במייל

  בהנחיית עודד וולקשטיין, סברינה צגלה, שירה בנימיני
  החל מ25.10.21 , 8 מפגשים בימי שני בשעה 19:00

  הסדנה תתקיים בבית ליבלינג, אידלסון 29, תל אביב ותכלול תרגילי כתיבה, סיורים קצרים בתל אביב, קריאה והשראה

  בסדנה הזאת נצא לטקסטים של בנימין, קפקא, דיקנס ופו; נצא לבית תל אביבי שמשורר זקן שלח בו קללה; נצא לגן מאיר וננסה להבין למה צ’סטרטון אמר שהז’אנר הבלשי הוא האודיסיאה המודרנית של העיר; נרד למרתפים, נטפס לעליות הגג; נצא גם אל הזולת – זה שחושב, חולם, כותב ממש לצידנו. כך או כך, נצא מהבית בתקווה לשוב ולהיכנס אליו מבעד לפתחים שלא העזנו לשער את קיומם. נרד למרתפים, נטפס לעליות הגג; ונכתוב.

  החניה בדיזינגוף סנטר בחניון העליון או התחתון עולה 20 ₪ אחרי השעה 18:00.

  עודד וולקשטיין 

  מתרגם, עורך ומסאי. ספרו האחרון, "הסבך", ראה אור בשנה שעברה. היה רוצה לגור באחוזה מתפוררת, עם עליות גג רדופות ומרתפים טחובים. עדיין חוסך לשכר טירה.

  סברינה צגלה

  סברינה צגלה היא אדריכלית, אוצרת וחלק מצוות התוכן וההקמה של בית ליבלינג (משנת 2015). צגלה אצרה תערוכות ופרוייקטים מגוונים ביניהם את תערוכת הקבע בבית ליבלינג "יוצאת מהכלל: העיר הלבנה – מורשת יומיומית". כיום היא אוצרת את חדר הפרויקטים ואת תכנית רזידנסי "הדירה" במקום. בעבודתה היא עוסקת בחיבור בין אדריכלות, אמנות, עיצוב, שימור ועירוניות, תוך שיתוף יוצרים וחוקרים מתחומים שונים ובניית פלטפורמות לדיון וחקירה. לצד עיסוקיה כאוצרת ואדריכלית היא חוקרת אדריכלות, תפיסות מרחב ומקום. בנוסף, היא בעלת סטודיו עצמאי לתכנון.

   

  שירה לוי בנימיני

  מתכננת ערים ואוצרת תערוכות ופרוייקטים אמנותיים בדגש על אדריכלות, שימור ואורבניזם. הפעילות העיקרית שלה בשנים האחרונות היא ביצירת פרויקטים אמנותיים מבוססי מחקר המחברים בין תכנון עירוני לתרבות ואמנות ובכלל זה תערוכות, תכניות רזידנסי, חממת אמנים ועוד. כיום מנכ"לית ומנהלת אמנותית של בית ליבלינג

  כל "סדנאות הבית" זוכות לליווי מקצועי של אורית גידלי ואשכול נבו.

  הליווי המקצועי החל כבר במהלך השנה החולפת, בסדנת הכשרה אינטנסיבית שנערכה למנחים, ויימשך לאורך כל השנה הקרובה, בסיוע בבניית התכנים של הסדנאות ובהדרכה אישית של כל מנחה ומנחה.

  בנוסף, יצטרפו תלמידי "סדנאות הבית" ברחבי הארץ למשפחת התלמידים שלנו, וייהנו מהנחות משמעותיות לכל האירועים שיתקיימו בסטודיו ביפו בשנה הקרובה: מפגשי שישי השראה, מפגשי סופר, ומפגשי אמן-אורח.