בהנחיית שוקי בן נעים

ימי ראשון החל מ5.11.23

18:30-21:00

10 מפגשים שבועיים ב"עדנה", סלמה 6, צמוד לתחנה של הרכבת הקלה בשדרות ירושלים, יפו. 

בחסות: ענני תקשורת -קבוצת הטלוויזיה הרב ערוצית המובילה בישראל מבית פאראמאונט

בעשרה מפגשים, נלמד איך מספרים סיפור בטלוויזיה: כיצד סיפור טלוויזיוני דומה לסיפור ספרותי, קולנועי ותיאטרלי, וכיצד הוא נבדל מהם באופן מהותי. נעשה זאת דרך "בייבל"- מסמך הגשה של סדרת טלוויזיה לגופים משדרים, שיאפשר לנו להתנסות בכל השלבים של הסיפור הטלוויזיוני – משלב הרעיון, דרך העמדת השלד העלילתי, כתיבה של סצינות ודיאלוגים לדוגמה, ובסופו של התהליך: הפיץ'- כיצד לספר לאנשים על הסיפור שלנו באופן שישכנע אותם לממש את החזון על הנייר כסדרת טלוויזיה מצולמת ומשודרת

 הסדנה בתמיכת ענני תקשורת. ותסתיים במפגש פיץ' חגיגי בנוכחות נציגי "ענני תקשורת" והמשתתפים יזכו למשוב מקצועי ואישי על עבודתם.

הסדנה מעשית, מקצועית, מיועדת לכותבים מתחילים ומנוסים ובלבד שיש להם רעיון טוב, תשוקה להגשים אותו – וגם רוצים להנות מהדרך!

תנאי קבלההקבלה מותנית בהגשת רעיון לסדרה בכתב (עד 3 עמודים).

 

שוקי בן נעים

תסריטאי, יוצר טלוויזיה ומרצה לתסריטאות. יצר את סדרות הטלוויזיה: "נויורק" ו"אורים ותומים", כתב, בין השאר ל"הנערים" ו"מרחק נגיעה" (עליהן גם זכה בפרס האקדמיה), מלמד תסריטאות ב"מעלה" ו"סם שפיגל", חי וכותב בירושלים.

 

כל "סדנאות הבית" זוכות לליווי מקצועי של אורית גידלי ואשכול נבו.

הליווי המקצועי כולל סיוע בבניית התכנים של הסדנאות, והדרכה אישית של כל מנחה ומנחה לקראת ולאורך כל סדנא.

בנוסף, יצטרפו תלמידי "סדנאות הבית" ברחבי הארץ למשפחת התלמידים שלנו, וייהנו מהנחות לכל אירועי 'סדנאות הבית' בשנה הקרובה: 'סיפורים אמיתיים', מפגשי סופר ומפגשי אמן-אורח.

להרשמה לסדנה התקשרו 052-6884828 (בין 9:00-13:00)
או שילחו אלינו את הטופס הבא, ואנו נחזור אליכם עם פרטים נוספים.

    אשמח לקבל דיוור ולדעת מה חדש