להרשמה לסדנה התקשרו 052-6884828 (בין 9:00-13:00)
או שילחו אלינו את הטופס הבא, ואנו נחזור אליכם עם פרטים נוספים.

אשמח לקבל דיוור ולדעת מה חדשבהנחיית נועה מנהיים

החל מה-11 בינואר, ימי שני, 18:30-21:00

עשרה מפגשים שבועיים

כתבתם סיפור קצר. אולי כתבתם רומן. בראתם עולם ויצרתם דמויות וכתבתם דיאלוגים. ועכשיו מה?

בעשרה מפגשים שבועיים נגלה יחד איך להפוך מהכותב של הסיפור לקורא שלו, איך להתרחק כדי להתקרב, להתנתק כדי להתחבר, איך להפוך לזרים אינטימיים בתוך מרחב היצירה של עצמנו.

“לערוך את עצמך” מיועדת לכותבים שרוצים ללמוד, ובכן, איך לערוך את עצמם, איך לאתר חורים ולהפוך אותם למחילות ארנב, ודרכן להגיע אל ארץ הפלאות שמאחורי הקלעים של הטקסט שלהם. איך להרדים את הסיפור כדי שניתן יהיה לנתח אותו בלי להכאיב ואיך לאזן את גלגלי השיניים, המשקולות והקפיצים של מכונת העלילה.

אנחנו נכתוב ואנחנו נערוך – זה את זה ואת עצמנו – ונקרא.

[צילום: מאיר כהן]

נועה מנהיים

עורכת ומסאית, ראש מחלקת ספרות עברית בהוצאת “כנרת-זמורה-דביר”, בעלת טור ב”גלריה שישי” של עיתון “הארץ” ומחברת “הרשת התרבותית – מסות על מסעותיהם של הרעיונות” (2019, הוצאת “גרף”)

במשך כעשור היתה מבקרת קולנוע וספרות ובחמש-עשרה שנותיה בהוצאה לאור ערכה למעלה משישים כותרים, בהם ארבעה זוכי פרס “ספיר”: ‘אם יש גן עדן’, רון לשם, ‘שטוקהולם’, נעה ידלין, ‘שבע דרכים לאיבוד’ סמדר שטינברג (ספיר ביכורים), ‘מחר ניסע ללונה פארק’, אילנה ברנשטיין.

כל “סדנאות הבית” זוכות לליווי מקצועי של אורית גידלי ואשכול נבו.

הליווי המקצועי כולל סיוע בבניית התכנים של הסדנאות, והדרכה אישית של כל מנחה ומנחה לקראת ולאורך כל סדנא.

בנוסף, יצטרפו תלמידי “סדנאות הבית” למשפחת התלמידים שלנו, וייהנו מהנחות משמעותיות לכל האירועים שיתקיימו בסטודיו ביפו בשנה הקרובה: מפגשי שישי השראה, מפגשי סופר, ומפגשי אמן-אורח.