להרשמה לסדנה התקשרו 052-6884828 (בין 9:00-13:00)
או שילחו אלינו את הטופס הבא, ואנו נחזור אליכם עם פרטים נוספים.

  אשמח לקבל דיוור ולדעת מה חדש  בהנחיית רות עפרוני

  * ההרשמה נסגרה *

  ימי א’ / 19:00-22:00 / החל מה18/4/21

  עשרה מפגשים שבועיים

  סטודיו “סדנאות הבית”, מתחם שוק הפשפשים, יפו

  יכול להיות שאתם חולמים על ספר. או אולי דווקא על בלוג, טור או עמוד פייסבוק עם תכנים חזקים וקהל קוראים סקרן ונאמן. הבמה לא משנה. מה שמשנה זה שמתחשק לכם לכתוב אותכם הכי מרתק וכנה ואמיץ שאפשר.

  הסדנה לכתיבה אישית מיועדת למי שיש לו רעב לדבר האמיתי. למי שמאמין שסיפורים טובים אפשר למצוא ולא רק להמציא. למי שבוער בו משהו בפנים, שהוא חייב להוציא.

  בעשרה מפגשים שבועיים נתנסה בכתיבת מציאות בכלים של בדיון. נהפוך דפים של יומן אישי לסיפורים קצרים. נדבר על כתיבה חשופה ומציצנות. נבחן פרסונות בכתיבה אישית, נשאל על נוסטלגיה מול זיכרון, על כתיבה קרה מול התרפקות. נלמד מתי מותר לשקר. נלמד איך לשקר. נלמד איך לכתוב כמו אף אחד אחר. את כל אלה נגלה ברכות, בהומור, באחווה, ביצירת מרחב בטוח ובאווירה של אמון ואינטימיות, בשיחה, משוב מתמיד וקשב גדול וסקרני.

  כמובן שגם נקרא לא בשביל לנתח. אלא בשביל לעשות ריגול תעשייתי, אצל אלה שכבר עשו את זה קודם-  החל אוגוסטינוס ועד קארל אובה שם-משפחה-ויקינגי. דרך לינה דנהאם, פול אוסטר, שילה האטי, דיויד פוסטר וואלס, מירנדה ג’ולי, יעל נאמן ואחרים.

   

  רותי עפרוני - מנחה

  רות עפרוני

  מחברת הספר “שנת השועל – רשימות מהיומן של אישה כמעט נורמטיבית” (כנרת זמורה, 2018) וראש מחלקת טלוויזיה ב”גרין הפקות”. בוגרת החוג לתקשורת ועיתונאות והחוג לפילוסופיה באוניברסיטה העברית ומוסמכת בקולנוע תיעודי מאוניברסיטת ג’ורג’ וושינגטון.

   

  כל “סדנאות הבית” זוכות לליווי מקצועי של אורית גידלי ואשכול נבו.

  הליווי המקצועי כולל סיוע בבניית התכנים של הסדנאות, והדרכה אישית של כל מנחה ומנחה לקראת ולאורך כל סדנא.

  בנוסף, תלמידי “סדנאות הבית” ברחבי הארץ יצטרפו למשפחת התלמידים שלנו, וייהנו מהנחות משמעותיות לכל האירועים והמפגשים של “סדנאות הכתיבה” בשנה הקרובה.